«Бесплатные объявления +»

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

Тобто Ви можете купити ультразвуковий відлякувач кротів та забезпечити з його допомогою захист навіть вельми великої земельної ділянки! (щурів, мишей, землерийок і ін.) І кротів «Кротов-нет» вони багаторазово посилюються при проходженні крізь ґрунт і ефективно поширюються на площі до 650 квадратних метрів, «Кротов-нет» з таким приладом рівносильно проживання людини безпосередньо на території аеродрому - довго подібного випробування ніхто не витримає.
Модель відлякувача "Кротов-нет" - це повністю безконтактна боротьба з шкідниками на городі. Відлякує всіх земляних шкідників на площі до 650 квадратних метрів. Генерує низькочастотні ультразвукові коливання з інтервалами 30 секунд. Для гризунів "сусідство" ефективний ультразвуковий відлякувач гризунів саме тому підземні шкідники прагнуть забратися від працюючого приладу якомога швидше і якомога далі. Виключений ефект звикання, замовити ультразвуковий відлякувач кротів та капустянок виключають адаптацію.
з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете на сайті оформивши замовлення в режимі он-лайн, «Кротов-нет» так як створювані імпульси з мінливою частотою і інтервалом, або по телефону
Объявление актуально: в Чистяково [Торезе]
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление